Ana Sayfa

 

www charollais net mutlaka ziyaret ediniz

 

Garantilerimiz.

Tekeye vermedikten sonra 2 yıl boyunca min her gun 3 litre süt verir

Bu sene haziran sonuna kadar 5 litre garantisi

ikiz doğurma garantisi

iki oğlakta doyasıya süt içtikten sonra 3 litre süt sağma garantisi

HEPSİ KABAKTIR. BOYNUZLU DEĞİLLERDİR

Keçileri Balıkesir gökçeyazıdan ilk görmeye gelen veteriner in babasının adı 05442536627  aldı.

Kendisinin demesi ile ''sunni tohumlama yaptım sizinkiler gibi keçim yok, keçi almak için tüm çanakkaleyi gezdim böyle keçiler görmedim'' çünkü kendisi Türkiyede sağılan tohumlardan satın almıstı. Bizler ege vet in ilk getirdiği 130 dolar olan oliver samuel ve honour un tohumlarından aldık ve çaprazladık. Ayrıca egevt te kayıtlarımız olmakla beraber Ülkemizdeki ilk vajinal sunni tohumlamada koyunlara tohum attık. Koyunlarda vavina-servix-rahim arasındaki çiftleşmedeki uyumu keşfettik.

17.05.2014  tarihinde keçileri alan veteriner Fatih  05445675414 teli ''  abi sen yalan söylemişsin  2 keçiden bir gunde 2 sağımda 16,50  süt aldım dedi. Demek ki babam keçilere iyi bakamamış :-)

Yazıyı okuyanlara haber yalan gelir eminim. Adres tel orada gidin sattığımız keçieleri görün bu miktarları alması max 20 gün daha sürer.

Bu satış ilanı verir vermez. Çanakkale ve civarındaki canbazlık ( keçi alım satımı yapan) kişiler bizi aramaya başladılar. Neden mi cünkü hem ellerinde böylesine keçi yoktu hem de satışlarında müşteriler asıl süt veren rekorluk keçi aramalarından korkuyorlardı. Çünkü kendileri ne yapıyorlar . çevredeki köylerden tüm beyaz keçileri toplayıp, bunlar yeterki saanen in karakteristik özellikleri olan beyaz kısa tüylü dik kullaklı olsun yeterli; bunları saanen keçisi diye halka satıyorlar. Müşteriyi bu kişilere gönderen  kişiler de komisyonlarını alıyorlar. Öylesine kazıklanan  kişilerin hikayeleri var ki... Biz de hata yaptık zamanında, bu kişilerle rekabete girdik, kalitemiz düştü çünkü vatanadaş keçi alırkenKEÇİ KAÇ LİRA  diye soruyor. Bu keçi kaç kilo süt verir laktasyonu nekadar. Kışında süt alabilirmiyim ? diye sorun hiç olmadı desem yeridir.

Neyse  birdahaki satışımız seneye bu zamandır. şimdiki verilere göre tahmini satış fiyatı min 2000TL max 3500 TL  dir.

Kaliteyi düşürüp adi keçi almak isteyenler başka kapıya,

Garantilermiz

- 6 litre süt alımı (11 yaşa kadar)

- laktasyon uzunluğu

-  doğuma 1 hafta kalaya kadar sağım imkanı

- tekeye getirmediğiniz takdirde yaz-kış 3 litre min süt verme

- 2.yıl tekeye vermediğiniz takdirde min 2 litre süt verme

- tekeye verilmeyip süt alma yaşı 10 yaşa kadar.

not : bakım önerilerimizi takip etmeyenlere kesinlikle bu garantiler verilmeyecektir.

2015 yılı tahmini keçi satış adedi

3-10 yaş arasında 10 adet

1 yaşında doğum yapmıs 3-5,5 litre arasında süt verimi   10 adet

Piyasada referansları olmayanlara aldanmayın canbazlık yapan çok kişi dikkat ederseniz ellerinde keçi veya oğlak satışı hiç bitmiyor. keçi veya oğlak alımında kulak küpe numaralarının serisine dikkat ediniz. Bizi bize değil referanslarımıza sorunuz.

Vakıfbank IBAN TR220001500158007279981563 Posta çeki 5807906 A. ATIZ

 
İL

KAPORASINI YATIRARAK

SİPARİŞ VERENLER

TARİH GÜZERGAH
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

Not: Keçi, oğlak, ve kuzu satışlarımızda sipariş verme sırası baz alınır. sipariş hazır olduğunda müşteri alma durumu yoksa birsonraki müşteri sıraya çekilir. Ölüm, düşük, hastalık ve dişi oğlak veya kuzu doğumundaki adetlerden ATIZ ÇİFTLİĞİ sorumlu değildir, kaporanız geriye iade olur. Almaktan vazgeçen müşterinin kaporası herhangibir hayır kurumuna bağışlanarak makbuzları postalanır.

Kapora kesinlikle iade edilmez

 

DUYURULUR

 

Kanada keçileri ve charollais koyunları ülkemizde tek bizde olup, Satışlarımızı referanslar kısmındaki telefonları arayarak sorabilirisiniz hepside yüzümüzü bile görmeden ücretlerini gönderdiler ve sözümüzü yerine getirdik.

Lütfen gerekli gereksiz tel açmayın sitede gerekli tüm bilgiler var inanırmısınız hergun 100 den aşağı tel gelmiyor bizde insanız yani sekreter tutsak fiyatlara yansıtmamız gerekli bu da olmaz. Fiyatları yukarıda yazmama rağmen hala fiyat soranlar var. Siteyi iyice inceleyin eğer aklınıza takılan sorular varsa açın sorun, bende birbaşkası sormasın diye siteye yazayım. İnanın bana edilen tel paraları direk cebime girse ben bu keçi işini yapmazdım:-)

DERVİŞİN FİKRİ NEYSE ZİKRİ ODUR

 

 

Satış Sorumlusu Osman Bey

0532 285 76 590532 285 76 59

Sitemizi incelemeden telefonla aramayınız sorunuzu öncelikle sitede arayınız. Günlük 50 üstü telefon geliyor. Nasıl rahatsız olduğumuzu tahmin edemezsiniz.

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

OSMAN

Çiftliğimiz ve web sayfamız Nevzat ATIZ a ait olup her hakkı saklıdır.

ATIZ 1998